درباره ماا

شرکت رای فن پیشگان

شرکت راي فن پيشگان با مسئوليت محدود به شماره 300324 در تهران به ثبت رسيده است . هیأت مدیره شرکت ترکیبی از حسابداران رسمی و متخصصان نرم افزار است که با تکیه بر سالها تجربه تدریس ، طراحی و استقرار سیستم های حسابداری صنعتی بنیان گذاران و مدیران خود تاسیس شده است.

  1. موسس و مدير عامل شرکت راي فن پيشگان داراي 34 سال سابقه کار اجرايي حسابداری مالی صنعتی ، کار حرفه ای حسابرسی و طراحی سیستم به عنوان حسابدار رسمی و سال ها تدريس دروس حسابداري در دانشگاه است .
  2. رییس هیئت مدیره و مدیر پروژه شرکت دارای مدرک دکترای مهندسی نرم افزار ، عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای تجارب ممتد در طراحی نرم افزار است.

طرح نرم افزار مستقل هزینه یابی در سال 1386 به عنوان یک ایده نوآورانه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران پذیرفته شد و نرم افزار مستقل هزینه یابی رای فن با پیشرفته ترین روش های طراحی و پیاده سازی نرم افزار و براساس رویکرد سیستمی ، طراحی و پیاده سازی شد.

شرکت رای فن پیشگان از سال 1389 دارای رتبه از شورای عالی فضای مجازی (شورای عالی انفورماتیک سابق) بوده و هر سال رتبه بالاتری دریافت کرده است. 

  1. رسالت رای فن پیشگان ارتقاء دانش حسابداری مدیریت در کشور از طریق توسعه نرم افزار تخصصی هزینه یابی است.
  2. تعهد رای فن پیشگان به مشتریان با فروش نرم افزار آغاز شده و تا استقرار سیستم هزینه یابی و نظارت بر اجرای سیستم ادامه دارد و این یکی از وجوه تمایز ما است .
  3. آموزش رکن اصلی تعهدات رای فن به مشتریان است و شامل آموزش تئوریک حسابداری اعم از مالی و صنعتی ، هزینه یابی بر مبنای فعالیت ، نرم افزار هزینه یابی رای فن و آموزش عملی تحلیل وکاربرد اطلاعات هزینه یابی است

اکنون نرم افزار مستقل هزینه یابی رای فن در دهه دوم حیات خود شمار زیادی از سازمان های تولیدی و خدماتی را زیر پوشش قرار داده است.

RFP Last Certificate1