درباره ما

     

   شرکت راي فن پيشگان - با مسئوليت محدود در تاريخ 23 تير ماه 1386 به شماره 300324 در تهران به ثبت رسيده است. این شرکت توسط جمعی از حسابداران رسمی و متخصصان نرم افزار بنیان گذاری شده است. ایده محوری و هدف ما طراحی و پیاده سازی مجموعه نرم افزار های مستقل هزینه یابی با امكان اجرای روش نوین هزینه یابی بر مبنای فعالیت و ارتباط با سایر نرم افزارهای مالی سازمان مشتری و دریافت اطلاعات مورد نیاز ازطریق فایلهای Excel, TXT, XML و محاسبه ماهانه قیمت تمام شده محصولات و خدمات سازمان ها می باشد.


   هدف از تولید مجموعه نرم‌ افزارهای مستقل هزینه یابی آن است که بدون نیاز به تغییر نرم‌افزارهای مالی سازمان مشتری با در اختيار داشتن دانش روز محاسبات بهاي تمام‌شده، تجربة عملياتي و اجرايي در پياده‌سازي سيستم و BPR در سازمانهاي توليدي/خدماتي متعدد و بهره‌مندي از تيم متخصص فرايند توليد نرم‌افزار و قیمت مناسب و عدم تحمیل هزینه جدی به سازمان , خصوصاً مجموعه شرکتهایی که هریک از شرکتهای تابعه از نرم‌افزارهای مالی متفاوتی استفاده میکنند، بتوان سیستم حسابداری صنعتی را که معضل اغلب شرکت‌های تولیدی است طراحی و عملیاتی نمود.


   تلقی ما از سیستم هزینه یابی سیستمی است که اطلاعات تولید شده توسط آن بتواند در جریان تصمیم گیری مدیران فنی و مهندسان قبل ، حین و پس از فرایند تولید آنان را یاری دهد. در این رویکرد مهمترین بخش اطلاعات گزارشات اگاهی بخش و حسابداری سنجش مسئولیت بوده و اطلاعات بهای تمام شده از اهمیت کمتری برخوردار است. در این صورت انتظار میرود که اطلاعات سیستم هزینه یابی در سبد نیازهای اطلاعاتی مدیران فنی و مهندسان قرار گرفته و بتواند به عنوان اطلاعاتی "مربوط" و"قابل اتکاء" آنان را در تصمیم سازی و تصمیم گیری آگاهانه یاری دهد.


   از سوی دیگر فروش نرم‌افزارها پایان کار نیست . پروژه ای که با شناخت سیستم موجود سازمان مشتری شروع شده و با طراحی مفهومی سیستم هزینه یابی و بهینه سازی روشهای گردش عملیات مالی و مرتبط و نصب نرم‌افزارها و تا اجرای اولین دوره هزینه یابی و ارایه گزارشهای مورد نظر مدیران ادامه یافته و مشاوران شرکت در کلیه مراحل همراه و همگام کارکنان سازمان مشتری خواهند بود

 

بیانیه مدیر عامل و عضو هیئت مدیره رای فن پیشگان

      فرهنگ استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری سالهاست که مورد توجه مدیران و تحصیل کردگان رشته های مختلف خصوصا حسابداری قرار گرفته است و در این عرصه تولیدات زیادی هم عرضه شده که در بخشهای مختلف سازمانها قابل استفاده بوده اند .


بر همین اساس و با توجه به نیاز سازمانها برای به دست آوردن اطلاعات بهای تمام شده تولیدات و خدمات خود به صورت کاملا واقعی به نحوی که توان مدیریت را در    تحلیل و تصمیم گیری بالا ببرد ، تیم طراحی نرم افزار هزینه یابی شرکت رای فن پیشگان با تکیه بر بیش از ربع قرن تجربه در طراحی سیستم های مالی و صنعتی و آشنایی کامل با مشکلات صنایع در این زمینه اقدام به تولید نرم افزار هزینه یابی بر مبنای فعالیت ( ABC ) نمودند که با یاری خداوند بزرگ و تلاش همکاران در مجموعه رای فن پیشگان این محصول هم اینک در دهها شرکت ، پیاده سازی و اجراشده و رضایت کاربران را به همراه داشته که باعث مباهات و افتخار می باشد . این نرم افزار همچنان در عرصه نوآوری ، پویا و رضایت مشتری اولویت اول رای فن پیشگان می باشد .


   امیدواریم که در شرایط کنونی و با توجه به تجدید ساختار برنامه ریزی دولت محترم و امید به بهبود شرایط اقتصادی بنگاههای تولیدی ، شرکت رای فن پیشگان بتواند در راستای ارتقاء سیستمهای اطلاعات مدیریت نقش داشته باشد .


خسرو اسلامی دهکردی

 

Search